IndexKalenderFAQZoekenGebruikerslijstGebruikersgroepenRegistrerenInloggen
Who's online

Deel | .
 

 Zackary Acciaio

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Go down 
Zack Acciaio
avatar



PROFIELAantal berichten : 20
RPG SHEET
Character sheet
Leeftijd: 17
Soort: Hunter
Gezondheid: Good

BerichtOnderwerp: Zackary Acciaio   wo aug 05, 2015 1:57 am

GENERAL

Name: Zack(ary) Acciaio
Pronunciation Zak(-ə-ree) ak-ki-aj-o
Meaning: People with this name have a deep inner desire for companionship, and want to work with others to achieve peace and harmony.
Nicknames: Zack, just Zack
Age 17
Gender: Male
Birthday: December 29th, 1998
Place of Birth: Köln, Germany
Sexual orientation: Heterosexual
Partner: None
Pet: A Shiba inu named "Weird" Al
Allergic diseases: Allergic to pollen, he sneezes a lot during summer and hot weather
Bad habit: Being oblivious and Naïve
Job: Hunter?
Extra -

Mom and Dad died
Has adoptionparents now and his new brother is calles Ace Acciaio

Faceclaim Matthew Lewis (Neville Longbottom Harry Potter)


OUTSIDE


Height: 2,00m
Weight: 107 kg
Hair color: Darkbrown, almost black
Eye color: Blue as the sky.
Posture: wip
Scars:
1. He has a scar in the form of an X on his left cheek.
2. Also has a scar, going right in the middle of his whole upped body.
3. His hand has bitemark scars from a duck

Scar one image

INSIDE

Tolerant
Eigenlijk heeft niemand hem ooit boos gezien, zijn controle zien verliezen of nog maar een muur zien slaan. Deze jongen doet in het algemeen anderen geen vlieg kwaad en kan tegen een stootje. Zolang je zijn vrienden maar geen pijn doet is hij allemans vriend.

Intimiderend
Zack is gewoon de vriendelijkheid in eigen persoon, maar mensen durven wel eens afgeschrikt te zijn van zijn grootte en bouw en hij komt heel intimiderend over. Zeker omdat het laatste jaar zijn gezichtsuitdrukkingen niet vaak rozengeur en maneschijn zijn geweest en hij er vaak met een depressief of zuur gezicht rondliep.

Goedgeluimd
Deze jongen is altijd in een goede bui, bijna altijd dan toch en dat valt te merken aan zijn kalme uitstraling en de vriendelijke glimlach op zijn gezicht.

Naïef
Zijn naïviteit is een van zijn grootste zwakke punten, de jongen heeft geen kennis vergaart over intimiteiten en liefde, reageert ook compleet verkeerd op veel momenten wat kan leiden tot grote irritatie, verdriet van de andere partij.
Afstandelijk
Bij mensen die hij niet kent, daar is hij aardig afstandelijk tegen meestal. Dit door zijn persoonlijke problemen. Het liefste blijft hij bij vertrouwde mensen die hem niet gaan vooroordelen vanwege zijn gedrag.

Zowel onzeker als zeker van zichzelf
Een beetje een rare combinatie, maar zijn gespleten persoonlijkheid maakt hem zowel zeker als onzeker van zichzelf. Hij is bang om de controle over zichzelf te verliezen bij iemand die hij liefheeft.

Hyperactief
In Zack's handleiding staat duidelijk beschreven dat je hem geen suiker mag voeren, want dan heb je de hele dag een springbonerige reus met de aandachtsreikwijdte van een theelepel.

Extra: -Suffers from Anatidaephobia - terrified of ducks or ducklike objects and figures-

EXTRA INFO FOR YOU CURIOUS PEOPLE

Likes: His guitar, sweet food, hugs, singing, WIP
Dislikes: spicy peppers, peppers in general, cats, mean people, ducks
Favorite color: Red, blue, green
Least favorite color: Yellow
Favorite movie: All of Jackie Chans movies, Bruce lee's movies, The bucket list, Bruce Almighty, Night at the Museum, Ms. Doubtfire
Least favorite movie The notebook, Frozen, Brave.
Lucky number: 7
Unlucky number: 23
Favorite music genre: Metal
Least favoritemusic genre: Pop
Favorite animal: Corgi's, Shiba Inu's
Least favorite animal: Ducks
Knows which languages? Dutch, English, German, French and Japanese
Favorite 'quote(s):
"Here they come, I think I'm marked
Every time I'm at the park
A miscreation comes to steal my bread
Drop your things and run for the car
Cause if you don't make it that far
They'll feast upon your fallen corpse instead - Quack Kills (Psychostick)"


Geschiedenis:
WIP

-- Dankje Ez dat ik je sheet mocht kopiëren xD--
Terug naar boven Go down
Profiel bekijken
 

Zackary Acciaio

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
 :: In Character :: Aanmelden :: Applicaties-