IndexKalenderFAQZoekenGebruikerslijstGebruikersgroepenRegistrerenInloggen
Who's online

Deel | .
 

 Ebony Pearce

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Go down 
Ebony Pearce
avatar



PROFIELAantal berichten : 36
RPG SHEET
Character sheet
Leeftijd: 24
Soort: Demon
Gezondheid: Dead and alive.

BerichtOnderwerp: Ebony Pearce   ma aug 10, 2015 7:38 am

I'll destroy your biggest dream, show how worthless you are
General
First name: Jadelynn
Middle name: Ebony
Surname: Pearce
Nicknames: Ebony haat bijnamen.
Extra: Ebony is geboren onder de naam die ze nu gewoon gebruikt en heeft ooit de moeite gedaan een nieuwe demonen naam te bedenken. Als je op het internet haar naam intikt, maar dan wel als Jadelynn Pearce, kan je een bericht van haar broer vinden, over haar complete dood, welke gepubliceerd werd door zijn zoon in 1996.  

Age: 24
Birthplace: Roswell - New Mexico
Place of death: Malibu - Californië
Birth date: 19 - 07 - 1908
Date of death: 20 - 12 - 1932
Reason death: Doodgeschoten.

Sort: Black-eyed demon.
Extra: // De standaard dingen die demonen kunnen, kan Ebony ook, behalve 'Super uithoudingsvermogen'. Ze heeft soms honger en kan slaap voelen. Ademen doet ze echter niet, zuurstof heeft ze niet nodig. Het is echter ook geen probleem als ze niet slaapt of eet, ze heeft alleen het gevoel soms.
// Naast de standaard dingen die de demon kan, heeft ze ook nog de kracht van pyrokinese. Ook kan ze met een kleine aanraking bij een persoon voelen of deze bovennatuurlijk is of niet. Welke het precies is weet ze dan niet, maar ze weet wel dat de persoon geen mens is.

Mom: Elvira Reyes (Died)
Dad: Bryan Pearce (Died)
Siblings: Jordan Pearce (Alive/Dead - Bitten by Vampire)
Other family: Samuel Pearce (Alive - Nephew)
Pet: Had twee Amerikaanse staffordshire terriers, die overleden zijn.
Heeft net een Amerikaanse staffordshire terrier gekocht, genaamd Chevy. Hier een foto! Hier een foto! Hier een foto!

Outside
Lengte: 1.74
Gewicht: 60 kg.
Eyes: Ebony laat bijna altijd haar geelachtige ogen zien, welke niet officieel behoren tot het lichaam. Ebony had deze oogkleur toen ze nog leefde en laat hem daarom ook zien.
Hair information: Ebony heeft vrij lang haar, tot haar onderrug. Het is vrij dik en licht golvend, met een kleur variërend van donkerbruin tot zwart. Ze heeft haar haren bijna altijd los hangen, maar ze zijn wel altijd net verzorgd. Ook heeft ze nooit wat op haar hoofd, zoals een pet.
Extra: // Ze heeft één grote tatoeage op haar rug, op de rechterzijde van haar hals en op haar pols. Op haar pols is een hondenpoot te vinden, op haar hals een veer en op haar rug een grote tatoeage van haar linkerschouder tot haar rechterheup waarop een bloemenmotief te zien is.
// Altijd zijn de nagels van het meisje gelakt, meestal in zwart, blauw of wit.
// Je zal haar nooit zien zonder make-up. Al is het enkel make-up rondom haar ogen, wat ze sowieso altijd heeft, ze heeft altijd iets op.
// Bijna altijd heeft ze sneakers of sleehakken aan. Andere draagt ze niet graag.

Inside
Bad traits Hoewel Ebony het probeert goed te doen, een van haar slechtste eigenschappen is wel het faken van emoties. Bijna alle emoties zijn nep, gefaket en over het algemeen voelt ze alleen geïrriteerde emoties. Ze heeft hier geen tot weinig invloed op en ook al probeert ze haar emoties zo echt als mogelijk te ervaren en langzaam gaat het wel iets makkelijker om de emoties zo echt als mogelijk te laten lijken, maar ze voelt nog steeds weinig. Een andere slechte eigenschap is dan ook een van de weinige emoties die ze ervaart, haar overduidelijke irritaties naar bijna alles. Ze heeft een hekel aan drukte en laat dit ook duidelijk zien als er voor haar gevoel al te veel mensen rond lopen. Ook kan ze nog lang gefrustreerd zijn als ze boos is en is dan in de waan dat ze alles moet breken of verbranden. Als laatste is het meisje bijzonder koppig en laat anderen extreem boeten voor de fouten die ze maken, ze vaak erger dan het is en ze verwacht altijd een excuus.
Good traits Naast dat alles, bezit ze ook wel degelijk goede eigenschappen. Zo heeft ze voor de meeste dieren een grote liefde. Vooral van honden houdt ze heel erg. Ook kan ze op zich vrij goed meeleven in de emoties van anderen. Ze houdt vrij veel van de natuur en zit daar dan ook graag, wel in alle rust. Af en toe een gesprek vindt ze niet erg en zelfs fijn, zolang het maar niet te diepzinnig is.

Extra information
// Ebony houdt heel veel van dieren, behalve van muggen. Ze haat muggen. Ze houdt zelfs van spinnen. Haar favoriete dier is de luipaard en dan vooral als hij of zij een zwart pigment hebben in plaats van het gebruikelijke gouden.
// Ook houdt ze heel erg veel van auto's, vooral van Amerikaanse auto's. Haar droom is dan ook een Dodge Challenger te bezitten, uit 1970.
// Meestal doet ze zich vrij dom voor, hoewel dit soms onbewust is, maar ze weet eigenlijk heel veel. Alleen kan ze helemaal niet rekenen.
// Ebony heeft een gigantische angst voor pistolen als een man deze draagt, omdat ze door een handpistooltje doodgeschoten is, door een man. Als ze er zelf een bij zich heeft, vindt ze het wapen niet eng.
// Als je het meisje aanraakt, is ze ijs en dan ook werkelijk ijskoud. Alleen haar handen zijn soms warm, maar de rest van haar lichaam is ijskoud.
// Het meisje wist helemaal niets over de huidige tijd, maar is er vrij snel ingekomen.
// Hoewel het meisje rookt, kan ze ook een langere tijd zonder. Je zal dan wel zien dat ze sneller dingen kapot wilt maken en haar emoties lastiger onder controle te houden zijn.
// Ebony houdt verschrikkelijk veel van zwemmen en wilt dan ook ooit weer zwemmen.
Give you the baddest nightmares

_________________

Trying to hide the darkness, never safed a soul
Terug naar boven Go down
Profiel bekijken
 

Ebony Pearce

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
 :: In Character :: Aanmelden :: Applicaties-